Nasza misja

Polska Akademia Rozwoju Osobistego to miejsce, w którym pomagamy klientom podnieść jakość życia i biznesu. Pomaga wzrastać ludziom, firmom, projektom i ideom. Naszą misią jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą ze świata komunikacji, budowania relacji, wywierania wpływu, wystąpień publicznych, NLP i hipnozy oraz efektywnej sprzedaży. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc i poznaj naszą ofertę.

Szkolenia

Szkolenie wystąpień publicznych

Choć występowanie publiczne niejedno ma imię, to każda forma skutecznego wystąpienia opiera się na podobnej strukturze. Unikatowości dodają jej Twoje indywidualne cechy osobowości, historie i doświadczenia. Podczas Akademii poznasz najskuteczniejsze sposoby prezentacji, które działają w każdej dziedzinie publicznych wystąpień.

Professional Speaker Academy to modułowy cykl szkoleń z zakresu wystąpień publicznych. Akademia jest podzielona na 3 moduły, tak by łatwiej było wygospodarować czas by wziąć udział w szkoleniu. Professional Speaker Academy podczas każdego z modułów da Ci wiedzę, której nie otrzymasz podczas innych szkoleń z wystąpień publicznych, ponieważ my nauczymy Cię m.in. jak zarządzać własnymi emocjami przed i w trakcie wystąpienia, radzenia sobie z obiekcjami słuchaczy, pracy z grupą oraz jej energią. Professional Speaker Academy składa się z następujących elementów:

Level Advanced, 2 dniowy warsztat – dowiesz się m.in. jak przygotować się do wystąpienia, jak zlikwidować negatywne emocje, jak zarządzać uwagą i koncentracją słuchaczy
Level Superb, 4 dniowy warsztat – dowiesz się jak w praktyce zastosować: system przygotowania wystąpień 4MAT, wywołać pożądane emocje, jak być naturalnym
Level Expert, 4 dniowy warsztat – nauczysz się: stosowania technik, których używają mówcy światowi, zarządzania przestrzenią na scenie, nested loops.

Professional Speaker Academy dedykowana jest następującym grupom odbiorców:
Eksperci
Trenerzy i nauczyciele
Prezenterzy i konferansjerzy
Sportowcy i artyści
Sprzedawcy, marketingowcy
Randkowicze i uwodziciele

Chcesz więcej informacji? Kliknij w ten tekst, a zobaczysz całą ofertę.

Cykl 4 szkoleń z hipnozy

Professional Hypnosis Academy to modułowy cykl szkoleń z zakresu wiedzy o hipnozie oraz jej praktycznego zastosowania. W zależności od poziomu wiedzy i umiejętności jakimi dysponujesz podzieliliśmy warsztaty na 4 moduły, tak by możliwy był wybór tematyki związanej z hipnozą, która interesuje Cię najbardziej. Właśnie dlatego Professional Hypnosis Academy składa się z następujących elementów:

Kurs podstawowy, 3 dniowy warsztat – dowiesz się czym jest hipnoza, jak wywołać trans u siebie i u innych, nauczysz się m.in. usuwać lęki, fobie, dysonanse
Kurs zaawansowany, 2 dniowy warsztat – dowiesz się jak pracować z głębokimi interwencjami terapeutycznymi oraz otrzymasz zestaw narzędzi, które pozwolą Ci na dalsze eksplorowanie podświadomości
Kurs hipnozy scenicznej, 2 dniowy warsztat – nauczysz się hipnozy rozrywkowej oraz jak poprowadzić hipnotyczne show
Kurs hipnozy w biznesie, 2 dniowy warsztat – nauczysz się korzystać z hipnozy konwersacyjnej niezauważalnej odsłony hipnozy w rozmowach biznesowych, wystąpieniach scenicznych oraz ofertach pisanych.

Professional Hypnosis Academy dedykowana jest osobom, które chcą zacząć przygodę z hipnozą jak również osobom, które chcą lub już zajmują się hipnozą zawodowo.

Chcesz więcej informacji? Kliknij w ten tekst, a zobaczysz całą ofertę.

Praktyk NLP

7 dni, które zmienia jakość Twojego życia. Podnieś pewność siebie i zacznij tworzyć lepsze relacje. Przejmij kontrolę nad emocjami i stań się Panem swojego życia. Skorzystaj z wiedzy dotyczącej wywierania wpływu. Uczyń swoje życie spójnym i spełniającym Twoje oczekiwania. Zacznij generować większe zyski, korzystając z NLP. Jak dokonać opisanej zmiany w swoim życiu dowiedzą się uczestnicy tego 7 dniowego praktycznego szkolenia.

Certyfikowany Praktyk NLP jest skierowany dla osób które chcą podnieść zarobki oraz jakość swojego życia prywatnego i zawodowego 

Cele szkolenia
– nabycie umiejętności z zakresu psychologii – likwidacja fobii i lęków, likwidacja strachu o przyszłość i poczucia winy, budowania pozytywnych relacji
– nabycie umiejętności z zakresu komunikacji w wielu kontekstach: zawodowym, prywatnym, rodzinnym.
– nabycie kompetencji w zakresie stosowania Metamodelu, czyli umiejętności docierania do prawdziwych intencji rozmówcy, jak również uzyskania od niego konkretnych informacji
– nabycie kompetencji w zakresie planowania celów krótko i długoterminowych
– nabycie kompetencji w zakresie stosowania modelu Miltona – skutecznego języka komunikacji
– podniesienie umiejętności pracy z wizualizacjami tak by były skuteczne
-nabycie umiejętności tworzenia własnych indukcji transowych z użyciem modelu Miltona
– podniesienie umiejętności opanowania work-life balance

Chcesz więcej informacji? Kliknij w ten tekst, a zobaczysz całą ofertę.

Certyfikowany Master NLP

7 dni intensywnych dni, które dadzą Ci zupełnie nowe narzędzia do pracy nad sobą jak również z Twoimi klientami, partnerami biznesowymi. To co otrzymasz podczas szkolenia to wiedza jak łączyć elementy, które już znasz z Praktyka NLP oraz nowe narzędzia, które pozwolą Tobie na jeszcze lepsze zarządzanie emocjami własnymi i Twoich odbiorców. To czego możesz się spodziewać po szkoleniu Master NLP to nowe spojrzenie na świat i lepsze rozumienie otaczających Cię ludzi.
Certyfikowany Master NLP to 7 dni szkolenia dla absolwentów kursów Praktyka NLP, którzy pierwszy poziom kończyli u wielu trenerów z Polski i zagranicy. To szkolenie zabierze Cię na wyższy poziom komunikacji perswazyjnej i zarządzania emocjami.
Cele szkolenia:
– podniesienie poziomu wiedzy z zakresu psychologii społecznej i psychologii sprzedaży,
– podniesienie poziomu kompetencji z zakresu psychologii marketingu,
– podniesienie poziomu kompetencji z zakresu planowania rozwoju i zdobywania nowych rynków,
– nabycie kompetencji w zakresie konstruowania strategii komunikacji marki w oparciu o nowoczesne techniki komunikacji,
– nabycie kompetencji w zakresie budowy i dostosowania planu marketingowego oraz sprzedażowego do zmieniającego się otoczenia – konkurencji i wymagań klientów.

Chcesz więcej informacji? Kliknij w ten tekst, a zobaczysz całą ofertę.

Trenerzy

Ekspert w TVN24 BIS - Trener mentalny, hipnotyzer Artur Makieła
Trener konsultant – prowadzi kompleksowo programy rozwojowe, projektowane specjalnie na potrzeby klientów. Dysponuje zaawansowanym poziomem kompetencji trenerskich.
Trener ekspert posiadający autorskie metody edukacyjne i posiadający specjalizację tematyczną.

Specjalizacja trenerska:
Trening mentalny; psychologia osiągnięć; hipnoza terapeutyczna, rozwojowa, rozrywkowa, trening wystąpień publicznych

Doświadczenie:
Kompetencje trenerskie poświadczone certyfikatami trenera NLP, trenera World Class Speaker Academy, członkostwa w międzynarodowych stowarzyszeniach hipnoterapeutycznych International Association of Professional Conversational Hypnotists i British Association of Hypnotherapy. Praktyka hipnoterapeutyczna prowadzona od 2013 roku potwierdzona rekomendacjami klientów, zarówno w materiałach własnych, jak również na stronie dobrycoach.pl. Prezenter telewizyjny w telewizji TVN i radiowy w Radio Moreeni (Tampere, Finlandia) i Studenckim Radiu Żak w Łodzi. Redaktor i Content Editor w TVN24. Pięciokrotny mówca konferencji TEDx. Ekspert telewizyjny w telewizjach TVN, TVN24 BiS, TTV. Studiował Filologię Polską na Uniwersytecie Łódzkim i Journalism and Mass Communication na Uniwersytecie w Tampere.

Referencje:
“Byłam sceptycznie nastawiona do hipnozy. Ale gdy doświadczyłam na żywo, zmieniłam całkowicie zdanie. Zafascynowało mnie to jak można przestawić sobie w głowie pewne rzeczy. Jak zmotywować się do pracy czy zmienić podejście do wielu rzeczy. Jak ważna jest nasza psychika i świadomość. I jak można się dobrze bawić,czy jako publiczność czy jako uczestnik na scenie poddany hipnozie.”
Agnieszka Piotrowska
Świat Network Marketingu

“Sympatyczny trener. Kompetentny i dynamiczny sposób prowadzenia szkolenia. Temat dotyczący określania celów na pewno wykorzystam. Szkolenie było bardzo dobre. Trener zarządzania energią z pozytywną energią – właściwie autoreklama, ale faktycznie podał konkretne narzędzia. Tylko stosować i osiągać rezultaty. Zakres i tematyka bardzo ciekawa.”
Zespół pod przewodnictwem Sylwii Ciszewskiej
Zastępcy Dyrektora Departamentu Lotnisk Urzędu Lotnictwa Cywilnego

“Jestem świeżo po 3-dniowym szkoleniu u Artura, muszę przyznać że jest on osobą charyzmatyczną, która ma pełno pozytywnej energii i którą zaraża wszystkich. Kurs hipnozy to niesamowita wiedza na temat podświadomości i tego jak z nią współpracować, jeśli jest ktoś tym tematem zainteresowany to na pewno polecam ten kurs!”
Wiktor Błoński
Ekspert SEO


Trener ekspert – posiadający specjalizację tematyczną oraz własne metody edukacyjne.
Specjalizacja trenerska:
Trener NLP, modele komunikacji, zarządzanie emocjami

Doświadczenie:
Trenerskie szlify zdobywał we współpracy z Instytutem Neurolingwistyki Andrzeja Batko, przeszkolił ponad 1000 osób zarówno podczas szkoleń otwartych i zamkniętych. Szkolił m.in. pracowników firmy StorkFarm Sp. z o.o. Współpracował z Europejskim Instytutem ds. Certyfikacji Sp. z o.o.. Współprowadzi szkolenia dla Polskiej Akademii Rozwoju Osobistego w tematyce związanej z programowaniem neurolingwistycznym.

Referencje:
“Zawsze świetnie przygotowany merytorycznie. Zawsze na czas, empatyczny, zorganizowany i pogodny. Współpraca z Robertem za każdym razem jest udana, owocna i budująca. Wychodzi na przeciw uczestnikom szkolenia, dając uwagę i zaangażowanie w przypadku każdej osoby na sali. Bardzo dobry trener, coach.”
Grzegorz Zięba

Tomasz Madejski trener brandingu, specjalista budowania marki osobistej, strateg polityczny
Trener ekspert posiadający autorskie metody edukacyjne i posiadający specjalizację tematyczną.
Specjalizacja trenerska:
sprzedaż, handel, kampanie reklamowe, budowanie strategii marketingowej, budowanie wizerunku, psychologia sprzedaży, psychologia zachowań konsumenckich, personal brand, przywództwo, zarządzanie przedsiębiorstwem, podnoszenie efektywności przedsiębiorstwa, zarządzanie zasobami ludzkimi

Doświadczenie:
W branży jest od 15 lat. Od ponad 10 lat prowadzi agencję marketingową. Zatrudnia blisko 20 osób. Sama agencja to tysiące projektów, obsłużone setki firm, w tym m.in. Gothaer, Politan, Wojas, Wawel, Sobik, Mieszko, Intersport, Spomlek, Vattenfall, Virtu, Fundacja ING Dzieciom i wielu innych. Obecnie jest doradcą prezydenta ds. strategii rozwoju jednego ze śląskich miast. 

Stworzył i zrealizował z sukcesem 6 kampanii politycznych dla Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Jego działania skutkowały uzyskaniem mandatu przez kandydatów ubiegających się m.in. o miejsca w Sejmie, Senacie i Parlamencie Europejskim.

Referencje:
“Realizacja autorskiej strategii marketingowej, którą opracował Tomasz Madejski zbudowała bardzo silną pozycje naszej firmy. Dzięki czemu zdobyliśmy nowych klientów na rynku polskim i europejskim. Ponadto zaplanował
i zrealizował całościowy proces przygotowań do międzynarodowych targów. Osiągnęliśmy zaskakujący sukces: 300% planu sprzedażowego na Targach Przemysłu Mięsnego IFFA we Frankfurcie.”
Paweł Świerkula
Wice Prezes Promar Sp. Z O.O.

“Staliśmy się liderem rynku pod względem zakupów. Rozpoznawalność naszej marki
to realny efekt mierzony w liczbach, wzrost
o 150% w sprzedaży. Za cyfrą stoją nasi klienci
i ich zadowolenie z naszej pracy. Współpraca
z Tomaszem Madejskim to sukces dla naszej firmy. Efektywne kampanie reklamowe, uczciwe komunikowanie się z klientem i znalezienie nowych kanałów rozmowy dało oczekiwany efekt. Te miejsce styku: dobra firma i zadowolony klient zostało znalezione przez Tomasza. Tak już współpracujemy od trzech lat i współpracować będziemy.”
Grzegorz Cielecki
Dyrektor Zarządzający VIRTU HOLDING

Standardy szkoleniowe

Sale szkoleniowe zawsze dostosowywane są do wymagań grupy szkoleniowej i celów edukacyjnych, jakie są do zrealizowania. Naszym kluczowym zadaniem jest zapewnienie dogodnego miejsca spełniającego podstawowe kryteria takie jak: przestronne pomieszczenia gwarantujące komfort uczestnikom, łatwy oraz dogodny dojazd transportem publicznym i/lub zagwarantowanym miejscem parkingowym. Ponadto usługi towarzyszące szkoleniu, tak jak np. catering oraz jeśli zachodzi potrzeba organizacji noclegu są na równi traktowane.
Koordynator projektu szkoleniowego na samym początku określa potrzeby szkoleniowe, w skład których wchodzą elementy związane z merytoryczną częścią szkolenia oraz oczekiwanymi warunkami gwarantującymi najbardziej dogodne warunki edukacyjne.

Polska Akademia Rozwoju Osobistego w sposób jasny i przejrzysty informuje o etapach związanych z organizacją szkolenia. W każdym momencie, jeśli pojawią się pytania lub wątpliwości, istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy lub kontaktu elektronicznego z koordynatorem.

Przygotowanie oferty szkoleniowej poparte wstępną metaanalizą rynku.
Rekrutacja na szkolenie otwarte lub zamknięte.
Określenie szczegółowych potrzeb uczestników grupy szkoleniowej i uwzględnienie oczekiwań w planie edukacyjnym.
Przeprowadzenie szkolenia.
Ewaluacja.

Każde szkolenie jest objęte wymogiem oceny jakości pracy trenera oraz zaplecza organizacyjnego. Uczestnicy również proszeni są o wypełnienie pretestu i postestu. Zastosowanie takich narzędzi diagnostycznych i oceniających pozwala organizatorom na ciągłe monitorowanie jakości usług szkoleniowych.

Programy szkoleniowe są konstruowane na bazie cyklu Davida A. Kolba i odpowiadające mu style uczenia się wyróżnione przez P. Honey’a i A. Mumforda.
prezentacji wiedzy teoretycznej: wykładu i prezentacji, dyskusji, studium przypadku; aktywnych metod pracy: gry i symulacje, odgrywanie ról; dyskusji panelowych oraz dzielenie się doświadczeniem.

Zgodnie z psychologią rozwojową, każdy dorosły człowiek dysponuje znacznym potencjałem rozwoju. Za proces edukacji osób dorosłych odpowiada tzw. inteligencja skrystalizowana. Dzięki połączeniu wiedzy oraz jej praktycznego wykorzystania proces edukacji przebiega efektywniej. Operatywność i efektywność uczenia się dorosłych zależy od możliwości wykorzystania swoich: nawyków; postaw; gier z odwołaniem się do własnego doświadczenia życiowego; zrozumienia wartości tego, czego się uczy; możliwości wpłynięcia na plan i przebieg szkolenia, w którym uczestniczy; wiedzy oraz doświadczenia, które są uznane za cenne i przydatne w trakcie szkolenia.
Każdy program szkolenia oferowany przez Polską Akademię Rozwoju Osobistego oraz organizacja szkolenia jest ściśle związany z metodą D. A. Kolba.

Opracowanie na podstawie D. Kolb: Experiential Learning: Experience as the Source of Learning and Development

Procedury

Szkolenia są obszarem, w którym należy ciągle podnosić jakość usługi oraz obsługi. Obowiązująca procedura składania i rozpatrywania reklamacji w przejrzysty sposób gwarantuje, że pracujemy na najwyższym poziomie.

Każdy uczestnik szkolenia ma prawo oczekiwać, że:
zostaną spełnione założone cele szkolenia,
zostaną zapewnione komfortowe warunki pracy (o ile za organizację miejsca szkolenia odpowiada Polska Akademia Rozwoju Osobistego),
prowadzący będzie posiadał wiedzę merytoryczną dotyczącą zagadnień szkoleniowych,
prowadzący szkolenie przeprowadzi zajęcia w sposób profesjonalny zgodnie ze specyfiką kształcenia osób dorosłych,
w czasie szkolenia zostanie zrealizowany zakres merytoryczny szkolenia,
zostaną spełnione inne formalne warunki umowy.

Do pobrania „Regulamin reklamacji usługi szkoleniowej”.
Do pobrania „Formularz reklamacji usługi szkoleniowej”.

Zgodnie z przyjętymi standardami przez Polską Akademię Rozwoju Osobistego prowadzi szkolenia zamknięte – dedykowane dla firm oraz szkolenia otwarte, w których wziąć udział może każdy zainteresowany.
Regulaminy określają rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług przez Polską Akademię Rozwoju Osobistego, oraz warunki zawierania umów o świadczenie usług wraz z przewidzianym trybem postępowania reklamacyjnego.

Do pobrania „Regulamin szkoleń zamkniętych”
Do pobrania „Regulamin szkoleń otwartych”
Zobacz “Kodeks etyki trenerskiej”
Zobacz “Kodeks dobrych praktyk”